Kasia w gronie najlepszych wolontariuszy Opolszczyzny !

Dostrzegać potrzebujących, bezinteresownie pomagać im, wspierać, zarażać pozytywną energią, radością – zmieniać więc świat i siebie, te i wiele innych cech charakteryzuje każdego z wolontariuszy.

Kasia Sacha jako liderka szkolnego Klubu Ośmiu – młodzieżowego wolontariatu, okazując szczególny zapał, zaangażowanie, niezwykłą determinację w budowaniu ciepłych więzi z osobami niepełnosprawnymi, starszymi, schorowanymi, potrzebującymi, została wytypowana do Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” .

Konkurs ten jest znakomitą okazją do promocji świadomego zaangażowania społecznego młodzieży oraz jej odpowiedzialności za własny rozwój.  Ma wskazać i wyróżnić tych młodych ludzi, którzy zasługują na miano „Wspaniałych”. W tegorocznej XIV Opolskiej edycji tego Konkursu Kasia zakwalifikowała się do„Ósemki Wspaniałych Województwa Opolskiego” !.

W nagrodę w dniach od 7-9 czerwca 2013r. wzięła udział w uroczystej Gali XIX Finału     Ogólnopolskiego Konkursu „Ośmiu Wspaniałych” w Rzeszowie.

Serdecznie gratulujemy sukcesu życząc wytrwałości i siły w kolejnych wyzwaniach !.

Wszystkich tych, którzy pragną pomagać potrzebującym zapraszamy do Klubu Ośmiu - razem zdziałamy więcej !.