Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne

w roku szkolnym 2015/2016

II semestr

 

LP PROWADZĄCY NAZWA DZIEŃ GODZINY
OD DO
1 Sandra Adamek-Gloth językowe (niem) poniedziałek 14:10 14:55
wtorek 14:10 14:55
2 Anna Aleksiejewicz językowe (ang) wtorek 13:20 14:55
3 Barbara Bach językowe (ang) wtorek
4 Dorota Przysiężna-Bator polonistyczne/wos
5 Aleksandra Cioch geograficzne poniedziałek 14:10 14:55
6 Ewelina Czarnecka językowe (ang)
7 Sylwia Dworzyńska-Sroka językowe (ang) środa 13:20 14:05
piątek 14:10 14:55
8 Ewa Lewosz matematyczne poniedziałek (kl.II) 14:10 14:55
środa (kl.III) 14:10 14:55
9 Mariola Litwinowicz chemiczne czwartek 14:10 14:55
10 Jacek Macewicz religijno-biblijne środa 14:10 14:55
11 Grażyna Majer polonistyczne poniedziałek 14:10 14:55
12 Agata Mormul polonistyczne
innowacja
13 Mirosław Nowak informatyczno-techniczne środa 15:00 16:30
14 Dominika Pawęzka językowe (niem) - - -
15 Elżbieta Piaskowy chemiczne środa 13:20 14:05
czwartek 14:10 14:55
16 Barbara Pleszewska polonistyczne poniedziałek 14:10 14:55
piątek 14:10 14:55
17 Anna Rojek językowe (niem) poniedziałek
(co 2 tygodnie)
13:20 15:40
18 Dominika Rosińska matematyczno-fizyczne wtorek 14:10 14:55
czwartek 13:20 14:05
19 Beata Rzeczkowska-Znamirowska polonistyczne środa 14:10 14:55
20 Elwira Sekuła fizyczne wtorek 14:10 14:55
piątek 14:10 14:55
21 Alicja Sienkiewicz językowe (ang)
22 Nina Skibińska matematyczne poniedziałek
wtorek
23 Piotr Skowronek historyczne poniedziałek 14:15 15:45
24 Edward Szwast geograficzne wtorek 14:10 14:55
25 Edyta Szczyrba-Goździk informatyczne poniedziałek
26 Elżbieta Świętanowska matematyczne poniedziałek 14:10 14:55
środa 13:20 15:00
czwartek 14:10 14:55
27 Radosław Tarnawski historyczne
28 Alina Woniakowska polonistyczne
29 Zenon Zabłocki językowe (ang)
30 Renata Zamkowa biologiczne poniedziałek 14:10 14:55
wtorek 14:10 14:55
31 Maria Zapotoczna biologiczne piątek 14:10 14:55

 

Szkolne Koło Sportowe

32 Artur Rojek piłka nożna chłopców poniedziałek 14:15 15:45
33 Dariusz Kotlarz piłka nożna dziewcząt wtorek 14:15 15:45
34 Zbigniew Piaskowy piłka nożna dziewcząt wtorek 14:15 15:45
35 Magdalena Wituszyńska pływanie/basen wtorek 14:15 15:45
36 Jolanta Skowronek pływanie/basen wtorek 14:15 15:45
37 Areg Gadachik piłka nożna chłopców środa 14:15 15:45
38 Areg Gadachik piłka koszykowa środa 15:45 16:30
39 Bartosz Wituszyński piłka siatkowa czwartek 14:15 15:45
40 Dariusz Kotlarz Hades liga piątek 14:15 16:00
41 Artur Rojek Hades liga piątek 14:15 16:00
Odsłony: 3073