terminarz i wyniki 2017/2018

 

 

XI KOLEJKA OSTATNIA

NIEDZIELA   04.02.2018R.

GODZINA NAZWA DRUŻYNY WYNIK WYNIK NAZWA DRUŻYNY
14.00 EL PALCZENTE 3
1 MNIEJ NIŻ ZERO
14.25 JEGOMOŚĆ 4
2
POKARAŃCE
14.50 EL PALCZENTE  4 3
POGOŃ WOJNOWICE
15.15 JEGOMOŚĆ 16
 2 MNIEJ NIŻ ZERO
15.40 NIEPOKORNI 5
 5 POKARAŃCE
16.05   POGOŃ WOJNOWICE 4
 2 MŁYNEK
16.30 NIEPOKORNI 3
 5 ZUH-WITEK
16.55 ORLIKOWCY 6
 2 MŁYNEK
17.20 DREAM TEAM 9
 5 RUCH BAR ŚCIBORZYCE
17.45 NC PIONIER  4  6 ZUH-WITEK
18.10 ORLIKOWCY  4  5 DREAM TEAM
18.35 NC PIONIER  3 11
RUCH BAR ŚCIBORZYCE

 

 

X KOLEJKA

SOBOTA   03.02.2018R.

GODZINA NAZWA DRUŻYNY WYNIK WYNIK NAZWA DRUŻYNY
15.00 DREAM TEAM 5  2 MNIEJ NIŻ ZERO
15.25 RUCH BAR ŚCIBORZYCE 2
 3 POGOŃ WOJNOWICE
15.50 MŁYNEK 7
 1 MNIEJ NIŻ ZERO
16.15 DREAM TEAM 5
 2 POGOŃ WOJNOWICE
16.40 RUCH BAR ŚCIBORZYCE 12
 7
ORLIKOWCY
17.05    MŁYNEK  3  1 POKARAŃCE
17.30 NC PIONIER 2
 2
ORLIKOWCY
17.55 EL PALCZENTE 2
 8 POKARAŃCE
18.20 ZUH-WITEK 4
 6
JEGOMOŚĆ
18.45 NC PIONIER 1
10
NIEPOKORNI
19.10 ZUH-WITEK 7
 2 EL PALCZENTE
19.35 JEGOMOŚĆ 2
 5 NIEPOKORNI

 

 

 

IX KOLEJKA

SOBOTA   27.01.2018R.

 

 

GODZINA NAZWA DRUŻYNY WYNIK WYNIK NAZWA DRUŻYNY
15.00 NC PIONIER  0 5
POGOŃ WOJNOWICE
15.25 ORLIKOWCY  6 2
MNIEJ NIŻ ZERO
15.50 NC PIONIER  5 7
JEGOMOŚĆ
16.15 ORLIKOWCY  2 1
POGOŃ WOJNOWICE
16.40 MNIEJ NIŻ ZERO  3 6
RUCH BAR ŚCIBORZYCE
17.05          EL PALCZENTE  1 10 JEGOMOŚĆ
17.30 POKARAŃCE  3 4
RUCH BAR ŚCIBORZYCE
17.55 NIEPOKORNI  11 1
EL PALCZENTE
18.20 ZUH-WITEK  7 1
MŁYNEK
18.45 DREAM TEAM  1 3
POKARAŃCE
19.10 NIEPOKORNI  7 2 MŁYNEK
19.35 DREAM TEAM  0 2
ZUH-WITEK

 

VIII KOLEJKA

SOBOTA   20.01.2018R.

GODZINA NAZWA DRUŻYNY WYNIK WYNIK NAZWA DRUŻYNY
15.00 NIEPOKORNI 7 3
RUCH BAR ŚCIBORZYCE
15.25 DREAM TEAM 5
1
JEGOMOŚĆ
15.50 ZUH-WITEK 5
2
RUCH BAR ŚCIBORZYCE
16.15 DREAM TEAM 2
6
NIEPOKORNI
16.40 JEGOMOŚĆ 10
3 MŁYNEK
17.05             ZUH-WITEK 6
2
ORLIKOWCY
17.30 EL PALCZENTE  2 5
MŁYNEK
17.55 POKARAŃCE  8 4
ORLIKOWCY
18.20 MNIEJ NIŻ ZERO  1 6
POGOŃ WOJNOWICE
18.45 EL PALCZENTE 3
4
NC PIONIER
19.10 POKARAŃCE 1
1
POGOŃ WOJNOWICE
19.35 MNIEJ NIŻ ZERO 6
2
NC PIONIER

 

 

 

 

VII KOLEJKA

NIEDZIELA   14.01.2018R.

GODZINA NAZWA DRUŻYNY WYNIK WYNIK NAZWA DRUŻYNY
14.00 NC PIONIER 1 8
POKARAŃCE
14.25 ZUH-WITEK 6
1
MNIEJ NIŻ ZERO
14.50 NC PIONIER 1
6
MŁYNEK
15.15 POKARAŃCE 3
0
MNIEJ NIŻ ZERO
15.40 ZUH-WITEK 1
3
POGOŃ WOJNOWICE
16.05           DREAM TEAM 1
3
MŁYNEK
16.30 NIEPOKORNI 5
4
POGOŃ WOJNOWICE
16.55 DREAM TEAM 8
3
EL PALCZENTE
17.20 JEGOMOŚĆ 4
2
RUCH BAR ŚCIBORZYCE
17.45 NIEPOKORNI 3
0
ORLIKOWCY
18.10 EL PALCZENTE 3
2
RUCH BAR ŚCIBORZYCE
18.35 JEGOMOŚĆ 11
7
ORLIKOWCY

 

 

VI KOLEJKA

SOBOTA   13.01.2018R.

GODZINA NAZWA DRUŻYNY WYNIK WYNIK NAZWA DRUŻYNY
15.00 ZUH-WITEK  4 1 NC PIONIER
15.25 NIEPOKORNI  3 0
POKARAŃCE
15.50 DREAM TEAM  4 2
NC PIONIER
16.15 ZUH-WITEK  5 1
POKARAŃCE
16.40 NIEPOKORNI  16 0
MNIEJ NIŻ ZERO
17.05           DREAM TEAM  2 6
RUCH BAR ŚCIBORZYCE
17.30 JEGOMOŚĆ 17
 0 MNIEJ NIŻ ZERO
17.55 MŁYNEK 5
 5 RUCH BAR ŚCIBORZYCE
18.20 EL PALCZENTE 1
11
ORLIKOWCY
18.45 JEGOMOŚĆ 4
 3 POGOŃ WOJNOWICE
19.10 MŁYNEK 5
 3 ORLIKOWCY
19.35 EL PALCZENTE 2
11
POGOŃ WOJNOWICE

 

 

V KOLEJKA

SOBOTA   06.01.2018R.

GODZINA NAZWA DRUŻYNY WYNIK WYNIK NAZWA DRUŻYNY
15.00 MNIEJ NIŻ ZERO 2  2 MŁYNEK
15.25 DREAM TEAM 1
1
POGOŃ WOJNOWICE
15.50 EL PALCZENTE 9
1
MNIEJ NIŻ ZERO
16.15 MŁYNEK 3
5
POGOŃ WOJNOWICE
16.40 DREAM TEAM 5
4
ORLIKOWCY
17.05          EL   PALCZENTE 1
8
POKARAŃCE
17.30 RUCH BAR ŚCIBORZYCE 4
7
ORLIKOWCY
17.55 JEGOMOŚĆ 3
2
POKARAŃCE
18.20 NIEPOKORNI 4
1
ZUH-WITEK
18.45 NC PIONIER  3 3
RUCH BAR ŚCIBORZYCE
19.10 ZUH WITEK 2
2
JEGOMOŚĆ
19.35 NIEPOKORNI 11
0
NC PIONIER

 

 

IV KOLEJKA

SOBOTA   30.12.2017R.

GODZINA NAZWA DRUŻYNY WYNIK WYNIK NAZWA DRUŻYNY
15.00 POKARAŃCE 2
DREAM TEAM
15.25 MNIEJ NIŻ ZERO 0
8
RUCH BAR ŚCIBORZYCE
15.50 MŁYNEK 1
2
POKARAŃCE
16.15 MNIEJ NIŻ ZERO 3
7
DREAM TEAM
16.40 POGOŃ WOJNOWICE 5
4
RUCH BAR ŚCIBORZYCE
17.05 ZUH-WITEK 2
4 MŁYNEK
17.30 ORLIKOWCY 5
13
POGOŃ WOJNOWICE
17.55 ZUH-WITEK 8
3
EL PALCZENTE
18.20 NIEPOKORNI 8
 2 JEGOMOŚĆ
18.45 NC PIONIER 4
 4 ORLIKOWCY
19.10 EL PALCZENTE 0
 7 NIEPOKORNI
19.35 JEGOMOŚĆ 4
NC PIONIER

 

III KOLEJKA

SOBOTA   16.12.2017R.

GODZINA NAZWA DRUŻYNY WYNIK WYNIK NAZWA DRUŻYNY
15.00 ZUH-WITEK 5
RUCH BAR ŚCIBORZYCE
15.25 POKARAŃCE 1
3
ORLIKOWCY
15.50 ZUH-WITEK 4 2
DREAM TEAM
16.15 POKARAŃCE 2
3
RUCH BAR ŚCIBORZYCE
16.40 MNIEJ NIŻ ZERO 1
8
ORLIKOWCY
17.05 NIEPOKORNI 5
4
DREAM TEAM
17.30 MNIEJ NIŻ ZERO 2
3 POGOŃ WOJNOWICE
17.55 MŁYNEK 5
4
NIEPOKORNI
18.20 EL PALCZENTE 2
10
JEGOMOŚĆ
18.45 NC PIONIER 11
POGOŃ WOJNOWICE
19.10 JEGOMOŚĆ 8
4
MŁYNEK
19.35 EL PALCZENTE  3 7
NC PIONIER

 

II KOLEJKA

SOBOTA   09.12.2017R.

GODZINA NAZWA DRUŻYNY WYNIK WYNIK NAZWA DRUŻYNY
15.00 MŁYNEK 2 2
NC PIONIER
15.25 EL PALCZENTE  3 3
DREAM TEAM
15.50 NC PIONIER  4 3
MNIEJ NIŻ ZERO
16.15 EL PALCZENTE  5
7 MŁYNEK
16.40 JEGOMOŚĆ  6 2
DREAM TEAM
17.05 MNIEJ NIŻ ZERO  1
6
POKARAŃCE
17.30 RUCH BAR ŚCIBORZYCE  3 4
JEGOMOŚĆ
17.55 POGOŃ WOJNOWICE  3 8
POKARAŃCE
18.20 ORLIKOWCY  3 7
ZUH-WITEK
18.45 NIEPOKORNI  8
1
RUCH BAR ŚCIBORZYCE
19.10 POGOŃ WOJNOWICE  3 2
ZUH-WITEK
19.35 ORLIKOWCY  3
9
NIEPOKORNI

 

I KOLEJKA

NIEDZIELA   03.12.2017R.

GODZINA NAZWA DRUŻYNY WYNIK WYNIK NAZWA DRUŻYNY
14.00 DREAM TEAM 3  2 NC PIONIER
14.25 RUCH BAR ŚCIBORZYCE  5  3 MŁYNEK
14.50 NC PIONIER  0  4 POKARAŃCE
15.15 DREAM TEAM  1  5 MŁYNEK
15.40 RUCH BAR ŚCIBORZYCE 5  0 EL PALCZENTE
16.05 ZUH-WITEK 4  1 POKARAŃCE
16.30 ORLIKOWCY  6  3 EL PALCZENTE
16.55 ZUH-WITEK 7  1 MNIEJ NIŻ ZERO
17.20 POGOŃ WOJNOWICE 2 1 NIEPOKORNI
17.45 ORLIKOWCY  4  8 JEGOMOŚĆ
18.10 MNIEJ NIŻ ZERO  1  7 NIEPOKORNI
18.35 POGOŃ WOJNOWICE  2  5 JEGOMOŚĆ

 

 

 

 

 

 

Odsłony: 5532