Tabela 2017/2018
TABELA KOŃCOWA
MIEJSCE | NAZWA DRUŻYNY | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
I | NIEPOKORNI | 22 | 55 | 135-42 |
II | JEGOMOŚĆ | 22 | 55 | 151-69 |
III | ZUH-WITEK | 22 | 46 | 99-54 |
IV | POGOŃ WOJNOWICE | 22 | 41 | 94-66 |
V | POKARAŃCE | 22 | 35 | 82-54 |
VI | MŁYNEK | 22 | 33 | 71-69 |
VII | RUCH BAR ŚCIBORZYCE | 22 | 32 | 98-93 |
VIII | DREAM TEAM | 22 | 32 | 77-75 |
IX | ORLIKOWCY | 22 | 26 | 101-113 |
X | NC PIONIER | 22 | 13 | 57-122 |
XI | EL PALCZENTE | 22 | 13 | 55-144 |
XII | MNIEJ NIŻ ZERO | 22 | 4 | 34-154 |
NAJLEPSI STRZELCY
MIEJSCE | IMIĘ I NAZWISKO | DRUŻYNA | BRAMKI |
I | ANDRZEJ DURDA | RUCH BAR ŚCIBORZYCE | 58 |
II | KRZYSZTOF KUPIEC | JEGOMOŚĆ | 54 |
III | KRZYSZTOF PAWLIK | JEGOMOŚĆ | 39 |
TABELA PO X KOLEJCE
MIEJSCE | NAZWA DRUŻYNY | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
I | NIEPOKORNI | 20 | 54 | 127-32 |
II | JEGOMOŚĆ | 20 | 49 | 131-65 |
III | ZUH-WITEK | 20 | 40 | 88-47 |
IV | POGOŃ WOJNOWICE | 20 | 38 | 87-60 |
V | POKARAŃCE | 20 | 34 | 75-45 |
VI | MŁYNEK | 20 | 33 | 67-59 |
VII | RUCH BAR ŚCIBORZYCE | 20 | 29 | 82-81 |
VIII | DREAM TEAM | 20 | 26 | 63-66 |
IX | ORLIKOWCY | 20 | 23 | 91-106 |
X | NC PIONIER | 20 | 13 | 50-105 |
XI | EL PALCZENTE | 20 | 7 | 48-140 |
XII | MNIEJ NIŻ ZERO | 20 | 4 | 31-135 |
NAJLEPSI STRZELCY
MIEJSCE | IMIĘ I NAZWISKO | DRUŻYNA | BRAMKI |
I | ANDRZEJ DURDA | RUCH BAR ŚCIBORZYCE | 46 |
II | KRZYSZTOF KUPIEC | JEGOMOŚĆ | 43 |
III | KRZYSZTOF PAWLIK | JEGOMOŚĆ | 33 |
TABELA PO IX KOLEJCE
MIEJSCE | NAZWA DRUŻYNY | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
I | NIEPOKORNI | 18 | 48 | 112-29 |
II | JEGOMOŚĆ | 18 | 46 | 119-59 |
III | ZUH-WITEK | 18 | 37 | 77-39 |
IV | POGOŃ WOJNOWICE | 18 | 35 | 82-53 |
V | POKARAŃCE | 18 | 31 | 66-40 |
VI | MŁYNEK | 18 | 27 | 57-57 |
VII | RUCH BAR ŚCIBORZYCE | 18 | 26 | 68-71 |
VIII | ORLIKOWCY | 18 | 22 | 82-92 |
IX | DREAM TEAM | 18 | 20 | 53-62 |
X | NC PIONIER | 18 | 12 | 47-93 |
XI | EL PALCZENTE | 18 | 7 | 44-125 |
XII | MNIEJ NIŻ ZERO | 18 | 4 | 28-123 |
NAJLEPSI STRZELCY
MIEJSCE | IMIĘ I NAZWISKO | DRUŻYNA | BRAMKI |
I | KRZYSZTOF KUPIEC | JEGOMOŚĆ | 39 |
II | ANDRZEJ DURDA | RUCH BAR ŚCIBORZYCE | 37 |
III | KRZYSZTOF PAWLIK | JEGOMOŚĆ | 30 |
TABELA PO VIII KOLEJCE
MIEJSCE | NAZWA DRUŻYNY | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
I | NIEPOKORNI | 16 | 42 | 94-26 |
II | JEGOMOŚĆ | 16 | 40 | 102-53 |
III | POGOŃ WOJNOWICE | 16 | 32 | 76-51 |
IV | ZUH-WITEK | 16 | 31 | 68-38 |
V | POKARAŃCE | 16 | 28 | 60-35 |
VI | MŁYNEK | 16 | 27 | 54-43 |
VII | DREAM TEAM | 16 | 20 | 52-57 |
VIII | RUCH BAR ŚCIBORZYCE | 16 | 20 | 58-65 |
IX | ORLIKOWCY | 16 | 16 | 74-89 |
X | NC PIONIER | 16 | 12 | 42-81 |
XI | EL PALCZENTE | 16 | 7 | 42-103 |
XII | MNIEJ NIŻ ZERO | 16 | 4 | 23-111 |
NAJLEPSI STRZELCY
MIEJSCE | IMIĘ I NAZWISKO | DRUŻYNA | BRAMKI |
I | KRZYSZTOF KUPIEC | JEGOMOŚĆ | 34 |
II | ANDRZEJ DURDA | RUCH BAR ŚCIBORZYCE | 30 |
III |
JAN TYL KRZYSZTOF PAWLIK |
ORLIKOWCY JEGOMOŚĆ |
24 24 |
TABELA PO VII KOLEJCE
MIEJSCE | NAZWA DRUŻYNY | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
I | JEGOMOŚĆ | 14 | 37 | 91-45 |
II | NIEPOKORNI | 14 | 36 | 81-23 |
III | POGOŃ WOJNOWICE | 14 | 28 | 69-49 |
IV | ZUH-WITEK | 14 | 25 | 57-34 |
V | POKARAŃCE | 14 | 24 | 51-30 |
VI | MŁYNEK | 14 | 24 | 46-31 |
VII | RUCH BAR ŚCIBORZYCE | 14 | 20 | 53-53 |
VIII | DREAM TEAM | 14 | 17 | 45-50 |
IX | ORLIKOWCY | 14 | 16 | 68-75 |
X | NC PIONIER | 14 | 9 | 36-72 |
XI | EL PALCZENTE | 14 | 7 | 37-94 |
XII | MNIEJ NIŻ ZERO | 14 | 1 | 16-103 |
NAJLEPSI STRZELCY
MIEJSCE | IMIĘ I NAZWISKO | DRUŻYNA | BRAMKI |
I | KRZYSZTOF KUPIEC | JEGOMOŚĆ | 30 |
II | ANDRZEJ DURDA | RUCH BAR ŚCIBORZYCE | 27 |
III | JAN TYL | ORLIKOWCY | 23 |
TABELA PO VI KOLEJCE
MIEJSCE | NAZWA DRUŻYNY | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
I | JEGOMOŚĆ | 12 | 31 | 76-36 |
II | NIEPOKORNI | 12 | 30 | 73-19 |
III | POGOŃ WOJNOWICE | 12 | 25 | 62-43 |
IV | ZUH-WITEK | 12 | 22 | 50-30 |
V | RUCH BAR ŚCIBORZYCE | 12 | 20 | 49-46 |
VI | POKARAŃCE | 12 | 18 | 40-29 |
VII | MŁYNEK | 12 | 18 | 37-29 |
VIII | ORLIKOWCY | 12 | 16 | 61-61 |
IX | DREAM TEAM | 12 | 14 | 36-44 |
X | NC PIONIER | 12 | 9 | 34-58 |
XI | EL PALCZENTE | 12 | 4 | 31-84 |
XII | MNIEJ NIŻ ZERO | 12 | 1 | 15-94 |
NAJLEPSI STRZELCY
MIEJSCE | IMIĘ I NAZWISKO | DRUŻYNA | BRAMKI |
I | KRZYSZTOF KUPIEC | JEGOMOŚĆ | 30 |
II | ANDRZEJ DURDA | RUCH BAR ŚCIBORZYCE | 25 |
III | JAN TYL | ORLIKOWCY | 20 |
TABELA PO V KOLEJCE
MIEJSCE | NAZWA DRUŻYNY | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
I | JEGOMOŚĆ | 10 | 25 | 55-33 |
II | NIEPOKORNI | 10 | 24 | 64-19 |
III | POGOŃ WOJNOWICE | 10 | 22 | 48-37 |
IV | POKARAŃCE | 10 | 18 | 39-21 |
V | ZUH-WITEK | 10 | 16 | 41-28 |
VI | RUCH BAR ŚCIBORZYCE | 10 | 16 | 38-39 |
VII | MŁYNEK | 10 | 14 | 27-21 |
VIII | ORLIKOWCY | 10 | 13 | 47-55 |
IX | DREAM TEAM | 10 | 11 | 30-36 |
X | NC PIONIER | 10 | 9 | 31-50 |
XI | EL PALCZENTE | 10 | 4 | 28-62 |
XII | MNIEJ NIŻ ZERO | 10 | 1 | 15-61 |
NAJLEPSI STRZELCY
MIEJSCE | IMIĘ I NAZWISKO | DRUŻYNA | BRAMKI |
I | KRZYSZTOF KUPIEC | JEGOMOŚĆ | 26 |
II | ANDRZEJ DURDA | RUCH BAR ŚCIBORZYCE | 18 |
III |
GRZEGORZ BONDAREWICZ MICHAŁ STARODĘBSKI MATEUSZ KRUPA |
ZUH-WITEK NIEPOKORNI EL PALCZENTE |
13 13 13 |
TABELA PO IV KOLEJCE
MIEJSCE | NAZWA DRUŻYNY | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
I | JEGOMOŚĆ | 8 | 21 | 50-29 |
II | NIEPOKORNI | 8 | 18 | 49-18 |
III | POGOŃ WOJNOWICE | 8 | 18 | 42-33 |
IV | ZUH-WITEK | 8 | 15 | 38-22 |
V | POKARAŃCE | 8 | 15 | 29-17 |
VI | RUCH BAR ŚCIBORZYCE | 8 | 15 | 31-29 |
VII | MŁYNEK | 8 | 13 | 22-14 |
VIII | ORLIKOWCY | 8 | 10 | 36-46 |
IX | NC PIONIER | 8 | 8 | 28-36 |
X | DREAM TEAM | 8 | 7 | 24-31 |
XI | EL PALCZENTE | 8 | 1 | 18-53 |
XII | MNIEJ NIŻ ZERO | 8 | 0 | 12-50 |
NAJLEPSI STRZELCY
MIEJSCE | IMIĘ I NAZWISKO | DRUŻYNA | BRAMKI |
I | KRZYSZTOF KUPIEC | JEGOMOŚĆ | 25 |
II | ANDRZEJ DURDA | RUCH BAR ŚCIBORZYCE | 14 |
III | GRZEGORZ BONDAREWICZ | ZUH-WITEK | 12 |
TABELA PO III KOLEJCE
MIEJSCE | NAZWA DRUŻYNY | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
I | JEGOMOŚĆ | 6 | 18 | 41-17 |
II | NIEPOKORNI | 6 | 12 | 34-16 |
III | ZUH-WITEK | 6 | 12 | 28-15 |
IV | RUCH BAR ŚCIBORZYCE | 6 | 12 | 22-21 |
V | POGOŃ WOJNOWICE | 6 | 12 | 24-24 |
VI | MŁYNEK | 6 | 10 | 26-25 |
VII | POKARAŃCE | 6 | 9 | 22-14 |
VIII | ORLIKOWCY | 6 | 9 | 27-29 |
IX | NC PIONIER | 6 | 7 | 20-25 |
X | DREAM TEAM | 6 | 4 | 15-23 |
XI | EL PALCZENTE | 6 | 1 | 15-38 |
XII | MNIEJ NIŻ ZERO | 6 | 0 | 9-35 |
NAJLEPSI STRZELCY
MIEJSCE | IMIĘ I NAZWISKO | DRUŻYNA | BRAMKI |
I | KRZYSZTOF KUPIEC | JEGOMOŚĆ | 20 |
II | ANDRZEJ DURDA | RUCH BAR ŚCIBORZYCE | 12 |
III | ŁUKASZ ZAPOTOCZNY | ZUH-WITEK | 10 |
TABELA PO II KOLEJCE
MIEJSCE | NAZWA DRUŻYNY | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
I | JEGOMOŚĆ | 4 | 12 | 23-11 |
II | NIEPOKORNI | 4 | 9 | 25-4 |
III | ZUH-WITEK | 4 | 9 | 20-8 |
IV | POKARAŃCE | 4 | 9 | 19-8 |
V | MŁYNEK | 4 | 7 | 17-13 |
VI | RUCH BAR ŚCIBORZYCE | 4 | 6 | 14-15 |
VII | POGOŃ WOJNOWICE | 4 | 6 | 10-17 |
VIII | NC PIONIER | 4 | 4 | 8-12 |
IX | DREAM TEAM | 4 | 4 | 9-16 |
X | ORLIKOWCY | 4 | 3 | 16-27 |
XI | EL PALCZENTE | 4 | 1 | 11-21 |
XII | MNIEJ NIŻ ZERO | 4 | 0 | 6-24 |
NAJLEPSI STRZELCY
MIEJSCE | IMIĘ I NAZWISKO | DRUŻYNA | BRAMKI |
I | KRZYSZTOF KUPIEC | JEGOMOŚĆ | 13 |
II | ANDRZEJ DURDA | RUCH BAR ŚCIBORZYCE | 8 |
III |
ŁUKASZ ZAPOTOCZNY MICHAŁ STARODĘBSKI |
ZUH-WITEK NIEPOKORNI |
7 7 |
TABELA PO I KOLEJCE
MIEJSCE | NAZWA DRUŻYNY | MECZE | PUNKTY | BRAMKI |
I | ZUH-WITEK | 2 | 6 | 11-2 |
II | JEGOMOŚĆ | 2 | 6 | 13-6 |
III | RUCH BAR ŚCIBORZYCE | 2 | 6 | 10-3 |
IV | NIEPOKORNI | 2 | 3 | 8-3 |
V | MŁYNEK | 2 | 3 | 8-6 |
VI | POKARAŃCE | 2 | 3 | 5-4 |
VII | ORLIKOWCY | 2 | 3 | 10-11 |
VIII | POGOŃ WOJNOWICE | 2 | 3 | 4-6 |
IX | DREAM TEAM | 2 | 3 | 4-7 |
X | NC PIONIER | 2 | 0 | 2-7 |
XI | EL PALCZENTE | 2 | 0 | 3-11 |
XII | MNIEJ NIŻ ZERO | 2 | 0 | 2-14 |
NAJLEPSI STRZELCY
MIEJSCE | IMIĘ I NAZWISKO | DRUŻYNA | BRAMKI |
I | KRZYSZTOF KUPIEC | JEGOMOŚĆ | 7 |
II | ANDRZEJ DURDA | RUCH BAR ŚCIBORZYCE | 5 |
III |
GRZEGORZ BONDAREWICZ DWORZYŃSKI MATEUSZ ZWIZŁO PAWEŁ |
ZUH-WITEK NIEPOKORNI ORLIKOWCY |
4 4 4 |
SOBOTA 17.02.2018R. godz.18.00
ZAKOŃCZENIE ROZGRYWEK W MIEJSKIM DOMU KULTURY
OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!
PRZYGOTOWANY BĘDZIE POCZĘSTUNEK ,LICZYMY NA SPORTOWĄ POSTAWĘ WSZYSTKICH DRUŻYN I OBECNOŚĆ NA ZAKOŃCZENIU NASZYCH ROZGRYWEK.
ZARZĄD KLPP
Odsłony: 4483