terminarz i wyniki 2017/2018
XI KOLEJKA OSTATNIA
NIEDZIELA 04.02.2018R.
GODZINA | NAZWA DRUŻYNY | WYNIK | WYNIK | NAZWA DRUŻYNY |
14.00 | EL PALCZENTE | 3 |
1 | MNIEJ NIŻ ZERO |
14.25 | JEGOMOŚĆ | 4 |
2 |
POKARAŃCE |
14.50 | EL PALCZENTE | 4 | 3 |
POGOŃ WOJNOWICE |
15.15 | JEGOMOŚĆ | 16 |
2 | MNIEJ NIŻ ZERO |
15.40 | NIEPOKORNI | 5 |
5 | POKARAŃCE |
16.05 | POGOŃ WOJNOWICE | 4 |
2 | MŁYNEK |
16.30 | NIEPOKORNI | 3 |
5 | ZUH-WITEK |
16.55 | ORLIKOWCY | 6 |
2 | MŁYNEK |
17.20 | DREAM TEAM | 9 |
5 | RUCH BAR ŚCIBORZYCE |
17.45 | NC PIONIER | 4 | 6 | ZUH-WITEK |
18.10 | ORLIKOWCY | 4 | 5 | DREAM TEAM |
18.35 | NC PIONIER | 3 | 11 |
RUCH BAR ŚCIBORZYCE |
X KOLEJKA
SOBOTA 03.02.2018R.
GODZINA | NAZWA DRUŻYNY | WYNIK | WYNIK | NAZWA DRUŻYNY |
15.00 | DREAM TEAM | 5 | 2 | MNIEJ NIŻ ZERO |
15.25 | RUCH BAR ŚCIBORZYCE | 2 |
3 | POGOŃ WOJNOWICE |
15.50 | MŁYNEK | 7 |
1 | MNIEJ NIŻ ZERO |
16.15 | DREAM TEAM | 5 |
2 | POGOŃ WOJNOWICE |
16.40 | RUCH BAR ŚCIBORZYCE | 12 |
7 |
ORLIKOWCY |
17.05 | MŁYNEK | 3 | 1 | POKARAŃCE |
17.30 | NC PIONIER | 2 |
2 |
ORLIKOWCY |
17.55 | EL PALCZENTE | 2 |
8 | POKARAŃCE |
18.20 | ZUH-WITEK | 4 |
6 |
JEGOMOŚĆ |
18.45 | NC PIONIER | 1 |
10 |
NIEPOKORNI |
19.10 | ZUH-WITEK | 7 |
2 | EL PALCZENTE |
19.35 | JEGOMOŚĆ | 2 |
5 | NIEPOKORNI |
IX KOLEJKA
SOBOTA 27.01.2018R.
GODZINA | NAZWA DRUŻYNY | WYNIK | WYNIK | NAZWA DRUŻYNY |
15.00 | NC PIONIER | 0 | 5 |
POGOŃ WOJNOWICE |
15.25 | ORLIKOWCY | 6 | 2 |
MNIEJ NIŻ ZERO |
15.50 | NC PIONIER | 5 | 7 |
JEGOMOŚĆ |
16.15 | ORLIKOWCY | 2 | 1 |
POGOŃ WOJNOWICE |
16.40 | MNIEJ NIŻ ZERO | 3 | 6 |
RUCH BAR ŚCIBORZYCE |
17.05 | EL PALCZENTE | 1 | 10 | JEGOMOŚĆ |
17.30 | POKARAŃCE | 3 | 4 |
RUCH BAR ŚCIBORZYCE |
17.55 | NIEPOKORNI | 11 | 1 |
EL PALCZENTE |
18.20 | ZUH-WITEK | 7 | 1 |
MŁYNEK |
18.45 | DREAM TEAM | 1 | 3 |
POKARAŃCE |
19.10 | NIEPOKORNI | 7 | 2 | MŁYNEK |
19.35 | DREAM TEAM | 0 | 2 |
ZUH-WITEK |
VIII KOLEJKA
SOBOTA 20.01.2018R.
GODZINA | NAZWA DRUŻYNY | WYNIK | WYNIK | NAZWA DRUŻYNY |
15.00 | NIEPOKORNI | 7 | 3 |
RUCH BAR ŚCIBORZYCE |
15.25 | DREAM TEAM | 5 |
1 |
JEGOMOŚĆ |
15.50 | ZUH-WITEK | 5 |
2 |
RUCH BAR ŚCIBORZYCE |
16.15 | DREAM TEAM | 2 |
6 |
NIEPOKORNI |
16.40 | JEGOMOŚĆ | 10 |
3 | MŁYNEK |
17.05 | ZUH-WITEK | 6 |
2 |
ORLIKOWCY |
17.30 | EL PALCZENTE | 2 | 5 |
MŁYNEK |
17.55 | POKARAŃCE | 8 | 4 |
ORLIKOWCY |
18.20 | MNIEJ NIŻ ZERO | 1 | 6 |
POGOŃ WOJNOWICE |
18.45 | EL PALCZENTE | 3 |
4 |
NC PIONIER |
19.10 | POKARAŃCE | 1 |
1 |
POGOŃ WOJNOWICE |
19.35 | MNIEJ NIŻ ZERO | 6 |
2 |
NC PIONIER |
VII KOLEJKA
NIEDZIELA 14.01.2018R.
GODZINA | NAZWA DRUŻYNY | WYNIK | WYNIK | NAZWA DRUŻYNY |
14.00 | NC PIONIER | 1 | 8 |
POKARAŃCE |
14.25 | ZUH-WITEK | 6 |
1 |
MNIEJ NIŻ ZERO |
14.50 | NC PIONIER | 1 |
6 |
MŁYNEK |
15.15 | POKARAŃCE | 3 |
0 |
MNIEJ NIŻ ZERO |
15.40 | ZUH-WITEK | 1 |
3 |
POGOŃ WOJNOWICE |
16.05 | DREAM TEAM | 1 |
3 |
MŁYNEK |
16.30 | NIEPOKORNI | 5 |
4 |
POGOŃ WOJNOWICE |
16.55 | DREAM TEAM | 8 |
3 |
EL PALCZENTE |
17.20 | JEGOMOŚĆ | 4 |
2 |
RUCH BAR ŚCIBORZYCE |
17.45 | NIEPOKORNI | 3 |
0 |
ORLIKOWCY |
18.10 | EL PALCZENTE | 3 |
2 |
RUCH BAR ŚCIBORZYCE |
18.35 | JEGOMOŚĆ | 11 |
7 |
ORLIKOWCY |
VI KOLEJKA
SOBOTA 13.01.2018R.
GODZINA | NAZWA DRUŻYNY | WYNIK | WYNIK | NAZWA DRUŻYNY |
15.00 | ZUH-WITEK | 4 | 1 | NC PIONIER |
15.25 | NIEPOKORNI | 3 | 0 |
POKARAŃCE |
15.50 | DREAM TEAM | 4 | 2 |
NC PIONIER |
16.15 | ZUH-WITEK | 5 | 1 |
POKARAŃCE |
16.40 | NIEPOKORNI | 16 | 0 |
MNIEJ NIŻ ZERO |
17.05 | DREAM TEAM | 2 | 6 |
RUCH BAR ŚCIBORZYCE |
17.30 | JEGOMOŚĆ | 17 |
0 | MNIEJ NIŻ ZERO |
17.55 | MŁYNEK | 5 |
5 | RUCH BAR ŚCIBORZYCE |
18.20 | EL PALCZENTE | 1 |
11 |
ORLIKOWCY |
18.45 | JEGOMOŚĆ | 4 |
3 | POGOŃ WOJNOWICE |
19.10 | MŁYNEK | 5 |
3 | ORLIKOWCY |
19.35 | EL PALCZENTE | 2 |
11 |
POGOŃ WOJNOWICE |
V KOLEJKA
SOBOTA 06.01.2018R.
GODZINA | NAZWA DRUŻYNY | WYNIK | WYNIK | NAZWA DRUŻYNY |
15.00 | MNIEJ NIŻ ZERO | 2 | 2 | MŁYNEK |
15.25 | DREAM TEAM | 1 |
1 |
POGOŃ WOJNOWICE |
15.50 | EL PALCZENTE | 9 |
1 |
MNIEJ NIŻ ZERO |
16.15 | MŁYNEK | 3 |
5 |
POGOŃ WOJNOWICE |
16.40 | DREAM TEAM | 5 |
4 |
ORLIKOWCY |
17.05 | EL PALCZENTE | 1 |
8 |
POKARAŃCE |
17.30 | RUCH BAR ŚCIBORZYCE | 4 |
7 |
ORLIKOWCY |
17.55 | JEGOMOŚĆ | 3 |
2 |
POKARAŃCE |
18.20 | NIEPOKORNI | 4 |
1 |
ZUH-WITEK |
18.45 | NC PIONIER | 3 | 3 |
RUCH BAR ŚCIBORZYCE |
19.10 | ZUH WITEK | 2 |
2 |
JEGOMOŚĆ |
19.35 | NIEPOKORNI | 11 |
0 |
NC PIONIER |
IV KOLEJKA
SOBOTA 30.12.2017R.
GODZINA | NAZWA DRUŻYNY | WYNIK | WYNIK | NAZWA DRUŻYNY |
15.00 | POKARAŃCE | 5 | 2 |
DREAM TEAM |
15.25 | MNIEJ NIŻ ZERO | 0 |
8 |
RUCH BAR ŚCIBORZYCE |
15.50 | MŁYNEK | 1 |
2 |
POKARAŃCE |
16.15 | MNIEJ NIŻ ZERO | 3 |
7 |
DREAM TEAM |
16.40 | POGOŃ WOJNOWICE | 5 |
4 |
RUCH BAR ŚCIBORZYCE |
17.05 | ZUH-WITEK | 2 |
4 | MŁYNEK |
17.30 | ORLIKOWCY | 5 |
13 |
POGOŃ WOJNOWICE |
17.55 | ZUH-WITEK | 8 |
3 |
EL PALCZENTE |
18.20 | NIEPOKORNI | 8 |
2 | JEGOMOŚĆ |
18.45 | NC PIONIER | 4 |
4 | ORLIKOWCY |
19.10 | EL PALCZENTE | 0 |
7 | NIEPOKORNI |
19.35 | JEGOMOŚĆ | 7 | 4 |
NC PIONIER |
III KOLEJKA
SOBOTA 16.12.2017R.
GODZINA | NAZWA DRUŻYNY | WYNIK | WYNIK | NAZWA DRUŻYNY |
15.00 | ZUH-WITEK | 4 | 5 |
RUCH BAR ŚCIBORZYCE |
15.25 | POKARAŃCE | 1 |
3 |
ORLIKOWCY |
15.50 | ZUH-WITEK | 4 | 2 |
DREAM TEAM |
16.15 | POKARAŃCE | 2 |
3 |
RUCH BAR ŚCIBORZYCE |
16.40 | MNIEJ NIŻ ZERO | 1 |
8 |
ORLIKOWCY |
17.05 | NIEPOKORNI | 5 |
4 |
DREAM TEAM |
17.30 | MNIEJ NIŻ ZERO | 2 |
3 | POGOŃ WOJNOWICE |
17.55 | MŁYNEK | 5 |
4 |
NIEPOKORNI |
18.20 | EL PALCZENTE | 2 |
10 |
JEGOMOŚĆ |
18.45 | NC PIONIER | 5 | 11 |
POGOŃ WOJNOWICE |
19.10 | JEGOMOŚĆ | 8 |
4 |
MŁYNEK |
19.35 | EL PALCZENTE | 3 | 7 |
NC PIONIER |
II KOLEJKA
SOBOTA 09.12.2017R.
GODZINA | NAZWA DRUŻYNY | WYNIK | WYNIK | NAZWA DRUŻYNY |
15.00 | MŁYNEK | 2 | 2 |
NC PIONIER |
15.25 | EL PALCZENTE | 3 | 3 |
DREAM TEAM |
15.50 | NC PIONIER | 4 | 3 |
MNIEJ NIŻ ZERO |
16.15 | EL PALCZENTE | 5 |
7 | MŁYNEK |
16.40 | JEGOMOŚĆ | 6 | 2 |
DREAM TEAM |
17.05 | MNIEJ NIŻ ZERO | 1 |
6 |
POKARAŃCE |
17.30 | RUCH BAR ŚCIBORZYCE | 3 | 4 |
JEGOMOŚĆ |
17.55 | POGOŃ WOJNOWICE | 3 | 8 |
POKARAŃCE |
18.20 | ORLIKOWCY | 3 | 7 |
ZUH-WITEK |
18.45 | NIEPOKORNI | 8 |
1 |
RUCH BAR ŚCIBORZYCE |
19.10 | POGOŃ WOJNOWICE | 3 | 2 |
ZUH-WITEK |
19.35 | ORLIKOWCY | 3 |
9 |
NIEPOKORNI |
I KOLEJKA
NIEDZIELA 03.12.2017R.
GODZINA | NAZWA DRUŻYNY | WYNIK | WYNIK | NAZWA DRUŻYNY |
14.00 | DREAM TEAM | 3 | 2 | NC PIONIER |
14.25 | RUCH BAR ŚCIBORZYCE | 5 | 3 | MŁYNEK |
14.50 | NC PIONIER | 0 | 4 | POKARAŃCE |
15.15 | DREAM TEAM | 1 | 5 | MŁYNEK |
15.40 | RUCH BAR ŚCIBORZYCE | 5 | 0 | EL PALCZENTE |
16.05 | ZUH-WITEK | 4 | 1 | POKARAŃCE |
16.30 | ORLIKOWCY | 6 | 3 | EL PALCZENTE |
16.55 | ZUH-WITEK | 7 | 1 | MNIEJ NIŻ ZERO |
17.20 | POGOŃ WOJNOWICE | 2 | 1 | NIEPOKORNI |
17.45 | ORLIKOWCY | 4 | 8 | JEGOMOŚĆ |
18.10 | MNIEJ NIŻ ZERO | 1 | 7 | NIEPOKORNI |
18.35 | POGOŃ WOJNOWICE | 2 | 5 | JEGOMOŚĆ |
Odsłony: 6349